10 פתרונות איחסון יצירתיים למשרד

אחד הכללים החשובים ביותר לעבודה מסודרת, אפקטיבית ונכונה, הוא שהמשרד שלנו יהיה מסודר. אם אנחנו נצטרך בתוך אי סדר, יהיה לנו מאוד קשה להתנהל, יהיה לנו מאוד קשה למצוא דברים, נבזבז זמן מדי על דברים שאינם קשורים לעבודה וסביר להניח שלא נצליח לעשות את העבודה כמו שאנחנו אמורים לעשות.

מה שיכול לעזור לנו בכך הם פתרונות אחסון יצירתיים. מדובר על פתרונות אחסון שאנחנו יכולים לקנות או לייצר בעצמנו. המטרה של כל פתרון כזה, הוא לאפשר לנו לאחסן את המסמכים, ניירת ופרטים אחרים בצורה נוחה, פשוטה וזמינה.

על מנת שנוכל לדעת באילו פתרונות אחסון נכון לנו להשתמש, אז אנחנו צריכים תחילה להבין איזו מטרה כל אחד מהם אמור לשרת, וכן, אנחנו אמורים להבין איך להשתמש בכל אחד מהם בשטח עצמו, במרחב הכללי של המשרד. איפה כל אחד מהם אמור להיות מוצב וכיצד אנחנו יכולים להפוך אותו לכלי נוח לאחסון.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פתרונות אחסון יצירתיים שיכולים לעזור לנו, וכן אנחנו יכולים לייצר בעצמנו כלי אחסון. כמובן שכל אחד מאותם פתרונות, יכול לעזור לנו בהתאם לפריטים אותם אנחנו צריכים ומבקשים לאחסן בהם. כלומר, אין טעם להשתמש בפתרונות איחסון מסוימים, אם הדברים שאנחנו אמורים לאחסן בהם אינם מתאים עבורם.

לפני שנציג עשרה פתרונות אחסון יצירתיים, צריך לציין עוד נקודה, אנחנו צריכים להשתמש באמצעים וכלים שיכולים להתאים לעיצוב הכללי של המקום, כלומר, אנחנו צריכים לבחון איך החדר מעוצב וכיצד אותם כלים יכולים להשתלב בהם בצורה נכונה.

פתרונות אחסון יצירתיים שיכולים להתאים לנו

קופסאות לניירת – אנחנו יכולים למצוא קופסאות בגדלים שונים שמתאימים לניירת על פי מאפיינים מסוימים, בין אם זו ניירת כללית או ניירת שחייבת טיפול מיידי.

מדפים – אנחנו יכולים למצוא מדפים שאפשר לשים עליהם פריטים שונים לאחסון בצורות שונות.

מגירות – בין אם מדובר במגירות רגילות ובין אם מדובר במגירות קטנות שניתן להציב על השולחן.

כוסות – על מנת שנוכל לאחסן כלי כתיבה בצורה מסודרת, אזי שאנחנו יכולים להשתמש בכוסות או ספלים בעיצובים שונים.

קופסאות נעליים – אפשר לקחת קופסאות נעליים ולצבוע אותן, או להדביק עליהן מדבקות שונות ולהשתמש בהן לצורך אחסון.

קופסאות פלסטיק – אותן קופסאות שמשמשות אותנו לאחסון מזון, יכולות לשמש גם לאחסון של מסמכים או דברים אחרים.

קופסאות נייר – אפשר למצוא שלל דוגמאות של קופסאות נייר, כולל כאלה שניתן לאחסן בתוך המגירות עצמן.

תיקים – הכוונה לתיקי נייר או בד, בתוכם ניתן לאחסן ניירת ספציפית.

תיקיות – פריט קלאסי לאחסון ניירת ומסמכים.

קופסאות עם מנעולים – אם אנחנו רוצים לאחסן דברים שאף אחד במשרד לא יוכל לקחת,  אז נקנה קופסאות עם מנעולים, מפתח או מספר. כך נוכל לאחסן בשקט ובבטחה.